Meist

Kuidas kõik alguse sai?

Erinevad suhted saadavad meid kogu elu. Meie elus on nii peresuhted, sõprussuhted, töösuhted ja siis see kõige olulisem – suhe Sinu teise poolega. Kuid tihtipeale ei ole kõikidel seda teist poolt. Ning selle leidmine võib raske olla, just vanemas eas.

Maarja lugu:

Mina leidsin oma ellu teekaaslase väga noorelt – olles alles 17-aastane. Mõned aastad hiljem sündis meie perre esimene laps ja täna vanuses 30+ on meie pere juba viieliikmeline.
Sellises eneseavastamise eas pere alustamine on toonud kaasa omajagu väljakutseid, aga õnneks oleme osanud neist õppida ja ühiselt edasi liikuda. Ma olen siiralt seda usku, et kõik siin elus juhtub põhjusega – nii hea kui halb.
Pärast kolmanda lapse sündi tundsin, et meie pere on nüüd täiuslik ja aeg oleks taas energiat ka enesearengusse panustama hakata. Nii viis tee mind ühel koolitusel kokku Janetiga. Oleme pärit samast kandist ja käinud mõned aastad ka samas koolis, aga neljaaastase vanusevahe tõttu mängukaaslased või sõbrad siiski kunagi olnud ei ole. Vaatamata sellele tundsime kohe teineteist ära ja hakkasime suhtlema.
Olin juba mõnda aega tundnud, et lisaks fotograafiale, millega päris mitu aastat tegelenud olin ja ka edasi tegelen, tahaksin luua veel mõne ettevõtte. Ettevõtte, mis saaks kasvada ja ei sõltuks ainult minu panusest. Ja ideaalis oleks seotud sellega, mis mind kõige rohkem paelub – psühholoogia ja inimsuhted.
Peast käis läbi palju erinevaid mõtteid – ka see, millega Magnet 30 täna tegeleb. Sõelale aga ei jäänud sel hetkel ükski idee, sest tundsin, et ei soovi seda teekonda üksi ette võtta.
Ja siis tegi elu jälle ühe vajaliku lükke – leidsin ennast lähisuhtes raskest olukorrast ja pidin kaaluma kas õigem oleks jätkata koos või eraldi. See pani mind taas mõtlema kui teistmoodi on suhet otsida või alustada juba küpsemas eas ja millised raskused ning väljakutsed sellega kaasnevad. Seal samas sündis ka otsus, et saagu mis saab, see idee tuleb teoks teha ja üsna kohe oli ka selge, kelle poole oma mõttega pöörduda. Minu rõõmuks oli ka Janet ideest sama vaimustuses kui mina ise ja nii saidki alguse tööd täis kuud, et saaksime pakkuda teile parimat teenust.
Ma usun, et kõik väärivad armastavat kaaslast, kellega oma rõõme ja muresid jagada. Vahel on vaja selleks veidi kannatust, rohkem eneseusku. Murda mõni vana käitumismuster, endale andestada või mineviku valust lahti lasta. Ja kui läbi Magnet 30 elu armastus Sinuni ei jõua, siis saad kindlasti kuhjaga kogemusi ja enesekindlust, et temaga kohtudes julgelt ligi astuda ja mitte oma võimalust käest lasta!

Janeti lugu:

Minu ellu tuli ka väga noorelt üks suur tolleaegne armastus, kuid meie kasvasime lõpuks lahku ja peale mitmeid aastaid kooselu läksimegi kumbki oma teed. Ja nagu öeldakse, suured elumuutused saavad alguse suurtest lahkuminekutest. Nii ka minul. Tänaseks olen teinud oma elus 180-kraadise pöörde. Õppinud ja töötanud mitmetes erinevates kohtades. Enesearenguga tegelenud. Suhelnud nii paljude erinevate inimestega ja leidnud selle, mis mulle tõsiselt meeldib teha. See on turundus! Nii saigi 2018 aasta suvel alguse minu enda ettevõtmine. Aga et ikka teadmisi juurde saada, sai ka väga palju koolitustel käidud, uute inimestega tutvutud. Ja üks koolitus oligi see, kus Maarjaga taaskord tutvusime. Peale koolitust me jäime ühel või teisel viisil suhtlema, kuniks ühel hetkel võttis ta ühendust ja käis välja idee luua see, mille oleme nüüdseks loonud – Magnet 30.
Esimest korda, kui seda ideed kuulsin, tundus see nii põnev ja uudne. Peale väikest taustatööd selgus, et keegi sellega väga siin ei tegele ka. Ja kuna ma ise olen olnud siiamaani ainult mina ja mina, ei ole leidnud teist poolt enda kõrvale, siis tundus see veel ägedama ettevõtmisena.
Praegusel hetkel, kui oleme firmat loomas, ei ole ma küll veel 30 täis, kuid tutvumismaastikul omajagu olnud. Olen olnud ka vahelduva eduga aktiivne Tinderis, kuid nagu näha, siis asjatult. Ja siit tekibki edasi küsimus, kust on võimalik tänapäeval kaaslast leida?
Miljoni-dollari küsimus ilmselt. Aga kuna mind ennast paelub samuti psühholoogia ja inimeste vaheline suhtlus erinevates vormides, siis Magnet 30’le pidi lihtsalt JAH ütlema.
Siin me siis nüüd oleme, aitamas leida Sulle kaaslane, kaasates psühholoogilised aspektid ning meie enda kogemused.

Idee olemas, inimesed olemas ja nii saigi alguse Magnet 30.

MISSIOON

Meie missiooniks on läbi personaalse ja professionaalse lähenemise aidata Sul üles leida just Sulle sobiv partner. Me ei saa garanteerida elu armastust või abielu, aga viime Sind kokku inimesega, kes vastab Sinu soovidele ja on püsisuhte loomisele orienteeritud. Kõik väärivad armastust! Meie teeme selle leidmise tänapäeva kiires maailmas Sinu jaoks lihtsamaks.

VISIOON

Meie visioon on olla juhtiv personaalse tutvumisteenuse pakkuja Eesti turul. Pakume parimat teenindust ja personaalset lähenemist igale kliendile.